دکتر زهرا سادات رضائیان به عنوان سخنران برتر کنگره بین المللی زخم و ترمیم بافت انتخاب شد.

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

ارسال شده توسط در ي, ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۰۸:۴۶

چهارمین کنگره در سطح ملی و دومین کنگره در سطح بین¬المللی  ملی زخم و ترمیم بافت از سوم الی پنجم آبانماه ۱۳۹۶ به مدت سه¬روز در سالن دکتر غرضی بیمارستان میلاد تهران برگزار شد. برگزار کننده این کنگره مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران بود. در این کنگره دکتر زهرا سادات رضائیان عضو هیات علمی دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به عنوان سخنران برتر اعلام و جایزه سخنران برتر به ایشان اختصاص یافت.گفتنی است موضوع سخنرانی دکتر رضائیان که به صورت سخنرانی مدعو ارائه شد، آیا مدالیتی‌هایی که به طور معمول در فیزیوتراپی استئوآرتریت زانو کاربرد دارند به بهبود ساختار و عملکرد مفصل کمک می کند؟ یک مطالعه تجربی پایه – کاربردی بود. این سخنرانی در جلسه اول صبح روز جمعه ۵آبان ماه صورت گرفت.

ترمیم زخم و آسیب های بافتی یکی از مشکلات جدی در حوزه های سلامت و درمان محسوب می شود. تأخیر در ترمیم یک زخم یا آسیب بافتی هزینه های زیادی در بخش های اقتصادی و اجتماعی دربر دارد و بار سنگینی را بر یکایک افراد جامعه تحمیل می کند. بار سنگینی که نه تنها زندگی افراد مبتلا را تحت تأثیر قرار می دهد، بلکه عوارض آن، خانواده، اجتماع و سازمان های مسئول در زمینۀ ارائۀ خدمات بهداشتی و درمانی را نیز متأثر می سازد.

با توجه به دگرگونی شیوۀ زندگی افراد جامعه، افزایش کمّی جمعیت و تغییر الگوی بیماری‌ها، فراوانی مشکلات مرتبط با بروز زخم‌های مزمن، روندی رو به تزاید را نشان می دهد. بر این اساس جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران اقدام به برگزاری کنگرۀ زخم و ترمیم بافت نمود. گفتنی است این کنگره که هرساله باهدف ایجاد فرصتی مناسب برای هم اندیشی فعالان حیطۀ درمان زخم و ترمیم بافت وارائه جدیدترین دستآوردها در این زمینه با کوشش مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی برگزار می شود.

زوایظ عمومی دانشکده علوم توانبخشی اصفهان

رضائیان,...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : يکشنبه 21 آبان 1396 ساعت: 10:56

close
تبلیغات در اینترنت