بسته جامع آموزشی و توانبخشی کم‌توانان ذهنی زیر ۱۵ سال و کتاب آموزشی گامی به سوی اشتغال رونمایی شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  بسته جامع آموزشی">آموزشی و توانبخشی کم‌توانان ذهنی زیر ۱۵ سال و کتاب آموزشی گامی به سوی اشتغال رونمایی شد

  معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در آئین رونمایی از بسته جامع آموزشی و توانبخشی کم‌توانان ذهنی زیر ۱۵ سال و کتاب آموزشی گامی به سوی اشتغال سریع با بیان اینکه نگاه بهزیستی در دولت تدبیر و امید تکامل اثربخشی اقدامات است، گفت: این توفیق به واسطه ارتباطات بین‌المللی و استفاده از تجربیات در حوزه رفاه اجتماعی صورت پذیرفته است.

  به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، آئین رونمایی از بسته جامع آموزشی و توانبخشی کم‌توانان ذهنی زیر ۱۵ سال و کتاب آموزشی گامی به سوی اشتغال سریع با حضور «انوشیروان محسنی‌بندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور و «حسین نحوی‌نژاد» معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور و «زهرا نوع‌پرست» مدیرکل توانبخشی روزانه و روانپزشکی سازمان بهزیستی کشور برگزار شد.

  معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در این مراسم با بیان اینکه با نگاه علمی و تخصصی به معضلات این عزیزان باید از یاس و ناامیدی معلولان بکاهیم، تصریح کرد: رونمایی بسته جامع آموزشی و توانبخشی کم‌توانان ذهنی زیر ۱۵ سال و کتاب آموزشی گامی به سوی اشتغال سریع دو کار کلیدی در راستای اشتغال حمایت شده است.

  وی در پایان با بیان اینکه نگاه بهزیستی در دولت تدبیر و امید تکامل اثربخشی اقدامات است، یادآور شد: این توفیق به واسطه ارتباطات بین‌المللی و استفاده از تجربیات در حوزه رفاه اجتماعی صورت پذیرفته است.

  یادآوری می‌شود، بسته جامع آموزشی و توانبخشی کم‌توانان ذهنی زیر ۱۵ سال و کتاب آموزشی گامی به سوی اشتغال سریع با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور و معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور و مدیرکل توانبخشی روزانه و روانپزشکی سازمان بهزیستی کشور رونمایی شد.

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت: 5:43
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها