بسته جامع آموزشی و توانبخشی کم‌توانان ذهنی زیر ۱۵ سال و کتاب آموزشی گامی به سوی اشتغال رونمایی شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

بسته جامع شد

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در آئین رونمایی از بسته جامع آموزشی و توانبخشی کم‌توانان ذهنی زیر ۱۵ سال و کتاب آموزشی گامی به سوی اشتغال سریع با بیان اینکه نگاه بهزیستی در دولت تدبیر و امید تکامل اثربخشی اقدامات است، گفت: این توفیق به واسطه ارتباطات بین‌المللی و استفاده از تجربیات در حوزه رفاه اجتماعی صورت پذیرفته است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، آئین رونمایی از بسته جامع آموزشی و توانبخشی کم‌توانان ذهنی زیر ۱۵ سال و کتاب آموزشی گامی به سوی اشتغال سریع با حضور «انوشیروان محسنی‌بندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور و «حسین نحوی‌نژاد» معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور و «زهرا نوع‌پرست» مدیرکل توانبخشی روزانه و روانپزشکی سازمان بهزیستی کشور برگزار شد.

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در این مراسم با بیان اینکه با نگاه علمی و تخصصی به معضلات این عزیزان باید از یاس و ناامیدی معلولان بکاهیم، تصریح کرد: رونمایی بسته جامع آموزشی و توانبخشی کم‌توانان ذهنی زیر ۱۵ سال و کتاب آموزشی گامی به سوی اشتغال سریع دو کار کلیدی در راستای اشتغال حمایت شده است.

وی در پایان با بیان اینکه نگاه بهزیستی در دولت تدبیر و امید تکامل اثربخشی اقدامات است، یادآور شد: این توفیق به واسطه ارتباطات بین‌المللی و استفاده از تجربیات در حوزه رفاه اجتماعی صورت پذیرفته است.

یادآوری می‌شود، بسته جامع آموزشی و توانبخشی کم‌توانان ذهنی زیر ۱۵ سال و کتاب آموزشی گامی به سوی اشتغال سریع با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور و معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور و مدیرکل توانبخشی روزانه و روانپزشکی سازمان بهزیستی کشور رونمایی شد.

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت: 5:43

close
تبلیغات در اینترنت