بازدید خبرنگاران از مرکز جامع توانبخشی و پزشکی حضرت صدیقه طاهره(س) اصفهان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

ارسال شده توسط در س, ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۵:۳۲

تور خبرنگاران از مرکز جامع توانبخشی و پزشکی حضرت صدیقه طاهره (س) بازدید نمود.

در ابتدا مسئول روابط عمومی مرکز جامع توانبخشی و پزشکی حضرت صدیقه طاهره(س) در خصوص اینکه این مرکز به تازگی راه اندازی شده است توضیحاتی ارائه نمود و سپس خبرنگاران را به طبقه دوم مرکز جامع توانبخشی که به درمانگاه پوست و سالک اختصاص دارد، راهنمایی نمود. مدیر درمانگاه پوست و سالک، دکتر نازلی انصاری طی نشستی همراه با پذیرایی در خصوص پوست، سالک، تشخیص و درمان بیماران مراجعه کننده به این درمانگاه توضیحاتی ارائه نمود. سپس با راهنمایی دکتر انصاری از قسمت‌های مختلف این درمانگاه بازدید شد و در خصوص هر قسمت توضیحاتی ارائه گردید. مدیر درمانگاه گفت، این درمانگاه دارای جدیدترین دستگا‌های لیزر و مجرب‌ترین پزشکان متخصص پوست می‌باشد و همه روزه صبح و بعداز ظهر بیماران پذیرش و ویزیت می‌شوند. سپس خبرنگاران به طبقه دوم مرکز که به کلینک‌های توانبخشی اختصاص دارد راهنمایی شدند. در این قسمت مسئول کلینیک فیزیوتراپی دکتر نوید طاهری ضمن راهنمایی خبرنگاران به قسمت‌های مختلف کلینیک، در خصوص رشته‌ی فیزیوتراپی و بیماران مراجعه کننده، و خدماتی که در این کلینیک ارائه می‌شود، توضیحاتی ارائه نمود. شایان ذکر است، کلینیک فیزیوتراپی با جدیدترین دستگا‌ه‌ها و پرسنل مجرب آماده‌ی خدمت رسانی به مراجعه کنندگان می‌باشد. بازدید از کلینیک گفتار درمانی با راهنمایی سمیرا توکل، در خصوص گفتاردرمانی و بیمارانی که می‌توانند از خدمات این کلینیک استفاده کنند انجام شد. وی با تاکید بر این که گفتاردرمانی ممکن است در هر سنی نیاز باشد گفت، کلینیک گفتاردرمانی مرکز جامع توانبخشی آماده خدمات به تمامی گرو‌ه‌های سنی که نیاز به گفتاردرمانی دارند، می باشد.  سپس خبرنگاران از کلینیک کاردرمانی و ارتوپدی فنی نیز دیدن کردند و تکتم مظاهری در خصوص خدمات کلنیک کاردرمانی و محمد قربعلی در خصوص خدمات کلینیک ارتوپدی فنی توضیحاتی ارائه نمود. گفتنی است در طول این پروسه به تمامی سئوالات خبرنگاران پاسخ داده شد.

پس از بازدید از دو طبقه فوقانی مرکز ، خبرنگاران به طبقه زیرزمین راهنمایی شدند. در این طبقه قسمتی به چشم پزشکی اختصاص داشت، که بیماران می توانند روزهای سه شنبه به قسمت چشم پزشکی مراجعه و ویزیت شوند. همچنین در کنار چشم پزشکی آزمایشگاه تشخیص طبی قرار دارد که این آزمایشگاه روزانه آمادگی خدمت رسانی به ۲۰۰ مراجعه کننده را دارد. پس از دیدار از طبقه زیر زمین خبرنگاران به طبقه همکف راهنمایی شدند. این طبقه به مرکز تحقیقات دیابت اختصاص دارد. در این مرکز خبرنگاران با روند پذیرش بیماران و پرونده سازی و تحقیقات مرکز آشنا شدند و از تعدادی از خبرنگاران تست قند بعمل آمد.

این تور از ساعت ۹ صبح شروع و تا ۱۲ ظهر ادامه داشت. هدف از برگزاری تور خبرنگاری اطلاع رسانی به عموم جامعه در خصوص خدمات مرکز جامع توانبخشی و پزشکی حضرت صدیقه طاهره(س) که به تازگی تجهیز و راه اندازی شده است، می‌باشد.

خبرنگاران,توانبخشی,...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 21 آبان 1396 ساعت: 10:56

close
تبلیغات در اینترنت